Më dt. 26 Qershor, zhvillohet eventi i parë i "Women In Power", një iniciativë që dëshiron të promovojë femrën në biznes, cryptocurrency, startup, karrierë dhe art.

Në një event 1 ditor i cili trajnon, motivon të rinjtë të bëjnë realitet endrrat e tyre dhe promovon lidershipin femëror. www.womeninpower.al

Për studentët e FEUT janë 30 bileta të përzgjedhura FALAS, mjafton të konfirmoni prezencën brenda ditës së sotme, dt. 25 Qershor, në adresën e emailit: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. ose në nr. e tel: +355 69 786 3213.

WhatsApp_Image_2021-06-25_at_09.40.05.jpeg

Copyright © 2024 Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës. Të gjitha të drejtat e rezervuara.