Lajmërohen të gjithë autorët e interesuar për të publikuar në revistën Albanian Journal of Economy and Business me ISSN 2219-3200, botim shkencor i Fakultetit të Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, që informacioni i nevojshëm për autorët është në linqet si vijojnë:

Template Paper

Statement of Originality Template

Declaration Conflict of Interest

Deklaratat mbi autencitetin dhe për moskonflikt interesi, pasi të shkarkohen dhe firmosen nga secili bashkëautor, të dërgohen të skanuara (në formatin PDF), së bashku me artikullin e plotë (në formatin Microsoft Word), në adresën e e-mailit: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..

Kopertina.jpg

Albanian Journal of Economy and Business, Nr. 36, 2023