internship_1.jpg

Programi i internship-it KRACO është një mundësi e shkëlqyer për një karrierë të suksesshme pranë kompanisë sonë në fushën e: prodhimit, menaxhimit të biznesit, financës, etj. Inkurajohen që të aplikojnë studentë të nivelit Bachelor dhe të nivelit Master, që vijojnë studimet në fushën e ekonomisë: Financë, Kontabilitet, Informatikë Ekonomike, Administrim Biznesi dhe Marketing.

Të gjithë studentët e interesuar, mund të aplikojnë individualisht, duke dërguar në postën elektronike Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo. dokumentet e mëposhtëm:
▪ Curriculum Vitae
▪ Listë notash (të ciklit aktual të studimit)

Afati i aplikimit: 3 Mars 2022.

Klikoni për më tepër:

Mundësi Internshipi për studentët e FEUT në Programin KRACO