Njoftohen të gjithë studentët, të cilët janë përfitues të bursës për vitin akademik 2021 - 2022, se pagesat për muajt Tetor - Nëntor - Dhjetor po kryhen. Ndërkohë bankat po procedojnë me kalimet në llogaritë personale të studenteve përfitues sipas listës emërore bashkëlidhur.

Kujdes! Studentët që kanë problem me kalimin e bursës në llogaritë individuale të konfirmojnë pas datës 22.02.2022, (vonesë 4 ditë për shkak të procedurës së kalimit nga thesari në llogari bankare), të parqiten pranë Degës së Financës dhe Buxhetit për të konfirmuar numrin e llogarisë. Procedurë kjo që bëhet pengesë për kalimin e bursave dhe që ka nisur që prej muajit Nëntor 2021.

Klikoni për më tepër:

Lista e studentëve me iniciale