Të dashur Maturantë, këtu do të gjeni listat e aplikantëve që kanë paraqitur kërkesë në datat 27-29 Tetor 2021, për kuotat ende të lira për të ndjekur studimet në Fakultetin e Ekonomisë, UT, të renditur sipas pikëve në degët përkatëse.

Aplikantët me të kuqe nuk lejohet të regjistrohen sipas Urdhërit të Përbashkët të QSHA dhe Rash, Nr. 6, Dt. 25. 06. 2021, i cili në Kreun III, gërma G, pika 7, ndër të tjera citon: “Pas përfundimit të 3 (tri) fazave 48-orëshe të regjistrimit, në datat 27 tetor deri në 31 tetor 2021, IAL-të vijojnë me procedurat e regjistrimit të kandidatëve, nëpërmjet portalit U-Albania, në programet e studimit në të cilat kanë aplikuar në raundin e tretë.”.

Ju mirëpresim ditën e Shtunë, dt. 30 Tetor, ora 14:00, Salla A101, Fakulteti i Ekonomisë, për të kryer procedurën përmbyllëse si vitet e kaluara, sipas njoftimeve të mëparshme.

Suksese!

Kuotat ende të lira: