Këtu do të gjeni Listat e kandidatëve Fitues në Programet e Studimit Master, Fakulteti i Ekonomisë, Viti Akademik 2022-2023, sipas kodit përkatës të Aplikantit, për çdo Program Studimi. Aplikantët që nuk e gjejnë kodin e tyre të shpallur, do të afishohen në vijim.

Regjistrimet e kandidatëve Fitues kryhen sipas grafikut të regjistrimit, pranë Zyrës së Informacionit, Fakulteti i Ekonomisë. Dokumentet që duhen dorëzuar janë mandati i pagesës dhe fotokopje e kartës së identitetit.

Mësimi fillon ditën e Hënë, datë 14.11.2022.

Orari mësimor do të afishohet ditën e nesërme.

Suksese në studimet tuaja Master!

Kujdes: Aplikanti largohet vetëm pasi ka firmosur në regjistrin e degës ku është shpallur fitues.

Klikoni për më tepër:

Listat e Kandidatëve Fitues në Programet e Studimit Master, Fakulteti i Ekonomisë, Viti Akademik 2022-2023

Grafiku i Regjistrimit të Kandidatëve Fitues në Programet e Studimit Master, Fakulteti i Ekonomisë, UT, Viti Akademik 2022-2023