Në kuadër të Programit Erasmus + është hapur thirrja për aplikime për bursa për mobilitete për stafin akademik me kohë të plotë të Universitetit të Tiranës, për vitin akademik 2022-2023, në Universitetin Valladolid, Spanjë.

Llojet e mobilitetit /kohëzgjatja:
 -Shkëmbimin e stafit akademik me kohë të plotë për mësimdhënie ose të kombinuar (4 orë mësimdhënie + 4 trajnim), (5 + 2 ditë);

Për më shumë informacion mbi bursat mund të na kontaktoni në Sektorin për Marrëdhëniet me Jashtë në adresën: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..

Afati për aplikim: 15 Nëntor 2022.

I gjithë procesi i aplikimit kryhet online.

Universiteti i Tiranës ju uron suksese në aplikim!

Klikoni për më tepër:
Hapet thirrja për aplikime për bursa për stafin akademik me kohë të plotë të Universitetit të Tiranës, në kuadër të Programit Erasmus +, në Universitetin Valladolid, Spanjë