Fakulteti i Ekonomisë
Universiteti i Tiranës

Konferenca dhe Botime

1 konf botime

Në kuadër të programit Erasmus+ është hapur thirrja për aplikime për bursa për mobilitete për stafin me kohë të plotë të Universitetit të Tiranës në Universitetin Kütahya Dumlupınar, Turqi, për pjesëmarrje në Javën e tyre Ndërkombëtare, me temë “Digitalization and EU Funding
Projects”, në datat 06 – 10 Maj 2024.

Llojet e mobilitetit përfshijnë:
- Shkëmbimin e stafit me kohë të plotë për trajnim;
Kohëzgjatja:
- 5 ditë;

Afati për aplikim: 18 Mars 2024

Dokumentat duhen dorëzuar dorazi në Rektoratin e Universitetit të Tiranës, Sektori i Marrëdhënieve me Jashtë, si dhe duhet të dërgohen të skanuara në e-mailin Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..

Për më shumë informacion mbi bursat mund të na kontaktoni në adresën: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo..

Universiteti i Tiranës ju uron suksese në aplikimin tuaj!

Klikoni për më tepër: